Over ons

Gouwbureau

Het gouwbureau bestaat uit de gouwvoorzitter (GV), de gouwcommissaris (GC) en de gouwbeheerder (GB). Samen staan ze in voor een goede dagelijkse werking van de gouw. Specifiek staat de gouwvoorzitter in voor de coördinatie van de gouwwerking en de ondersteuning van de disricten, waakt de gouwcommissaris over de pedagogische visie en behartigt de gouwbeheerder de financiële zaken van de gouw.

Gouwvoorzitter

Jill Pannecoucke

gv@gouwoostbrabant.be

Gouwcommissaris

Sanne Detrez

gc@gouwoostbrabant.be

Gouwbeheerder

Vacant!

gb@gouwoostbrabant.be

AGC's en AGB's

Het gouwbureau kan rekenen op een aantal mensen die zich ontfermen over een specifieke taak binnen de gouw: de  adjunct-gouwbeheerder (AGB) en adjunt-gouwcommissarissen (AGC's).

De AGB

AGB Financiën

Laurens De Volder

De AGC's
 

AGC Diversiteit

Marie Abts

diversiteit@gouwoostbrabant.be

AGC Zingeving

Tim Tuerlinckx

zingeving@gouwoostbrabant.be

AGC Open Kamp

Hannah Byttebier

openkamp@gouwoostbrabant.be

AGC Vorming

Dries Thielemans

vorming@gouwoostbrabant.be


Districtscommissarissen (DC's)

In gouw Oost-Brabant zijn er vijf districten: Macadam, Leuven-Zuid, Hertog Jan Primus, Hageland en Bietenhoek. Elk district heeft een of meerdere districtscommissarissen en adjunct-districtcommissarissen die paraat staan om de scoutsgroepen in hun regio met raad en daad bij te staan. Zij vertegenwoordigen de stem van hun district op de gouwraad en verbondsraad (= de Algemene Vergadering van Scouts en Gidsen Vlaanderen).

District Macadam (macadam@gouwoostbrabant.be)

DC

Christopher Borucki

ADC

Stino Frederix

ADC

Dries Masselis

ADC

Annabel Lietaer

 


District Leuven-Zuid (leuvenzuid@gouwoostbrabant.be)

DC

Bert Decremer

DC

Thibaut Hacha

ADC

Jill Serré

ADC

Ward Van Rompaey

ADC

Katoo Stenuit

 

District Hertog Jan Primus (hjp@gouwoostbrabant.be)

DC

      Yana Weets      

DC

Thieme Van Den Wouwer


District Hageland (hageland@gouwoostbrabant.be)

DC

Jef Beller

 

District Bietenhoek (bietenhoek@gouwoostbrabant.be)

DC

Niels Expeels

DC

Kobe Peeters

ADC

Lisa Smets

ADC

Tim Klok

ADC

Gert Klok

ADC

Arthur Swyns

ADC

Lara Merken

 

Andere functies

Gouwaalmoezenier

Ger-Jan Bruins

ga@gouwoostbrabant.be

Vertegenwoordiger de Kluis

Bart Vandermarliere

kluis@gouwoostbrabant.be


Meedoen?

Zin om zelf medewerker te worden van de gouw?
Stuur gerust een vrijblijvend mailtje naar info@gouwoostbrabant.be voor meer info.