Over ons

Gouwbureau

Het gouwbureau bestaat uit de gouwvoorzitter (GV), de gouwcommissaris (GC) en de gouwbeheerder (GB). Samen staan ze in voor een goede dagelijkse werking van de gouw. Specifiek staat de gouwvoorzitter in voor de coördinatie van de gouwwerking en de ondersteuning van de disricten, waakt de gouwcommissaris over de pedagogische visie en behartigt de gouwbeheerder de financiële zaken van de gouw.

Gouwvoorzitter

Jill Pannecoucke

gv@gouwoostbrabant.be

Gouwcommissaris

Koen Wauters

gc@gouwoostbrabant.be

Gouwbeheerder

Laurens De Volder

gb@gouwoostbrabant.be

AGC's en AGB's

Het gouwbureau kan rekenen op een aantal mensen die zich ontfermen over een specifieke taak binnen de gouw: de  adjunct-gouwbeheerder (AGB) en adjunt-gouwcommissarissen (AGC's).

De AGB

AGB

Matthias Rems

gb@gouwoostbrabant.be

De AGC's
 

AGC Diversiteit

Marie Abts

diversiteit@gouwoostbrabant.be

AGC Zingeving

Tim Tuerlinckx

zingeving@gouwoostbrabant.be

AGC Akabe

Sanne Detrez

akabe@gouwoostbrabant.be

AGC Vorming

Dries Thielemans

vorming@gouwoostbrabant.be

AGC Open Kamp

Hannah Byttebier

openkamp@gouwoostbrabant.be


Districtscommissarissen (DC's)

In gouw Oost-Brabant zijn er vijf districten: Macadam, Leuven-Zuid, Hertog Jan Primus, Hageland en Bietenhoek. Elk district heeft een of meerdere districtscommissarissen en adjunct-districtcommissarissen die paraat staan om de scoutsgroepen in hun regio met raad en daad bij te staan. Zij vertegenwoordigen de stem van hun district op de gouwraad en verbondsraad (= de Algemene Vergadering van Scouts en Gidsen Vlaanderen).

District Macadam (macadam@gouwoostbrabant.be)

DC

Christopher Borucki

ADC

Ruben Van Huyck

ADC

Yentl Tobbackx

ADC

Simon Pardon

 


District Leuven-Zuid (leuvenzuid@gouwoostbrabant.be)

DC

Jill Serré

DC

Katoo Stenuit

ADC

Bert Decremer

ADC

Ward Van Rompaey

ADC

Thibaut Hacha

 

District Hertog Jan Primus (hjp@gouwoostbrabant.be)

DC

      Sofie Lambrechts      

ADC

Thieme Van Den Wouwer

ADC

Yana Weets

ADC

Karen Desmalines

 

District Hageland (hageland@gouwoostbrabant.be)

DC

Jill Masschelein

DC

Pieter Claes

ADC

Jef Beller

 

District Bietenhoek (bietenhoek@gouwoostbrabant.be)

DC

Lisa Smets

DC

Toon Klewais

ADC

Kobe Peeters

ADC

Tim Klok

 

Andere functies

Gouwaalmoezenier

Ger-Jan Bruins

ga@gouwoostbrabant.be

Vertegenwoordiger de Kluis

Bart Vandermarliere

kluis@gouwoostbrabant.be


Meedoen?

Zin om zelf medewerker te worden van de gouw?
Stuur gerust een vrijblijvend mailtje naar info@gouwoostbrabant.be voor meer info.